Nokia C6

a další mobily značky Nokia

ELEGANTNÍ MOBILNÍ TELEFON NOKIA C5


Praktický a moderní… Tato slova přesně vystihují mobilní telefon Nokia C5. Jedná se o stylový a kompaktní přístroj, který se skutečně stane vaším nepostradatelným pomocníkem. Model C5 je radost používat, neboť disponuje výborně navrženým rozložením tlačítek a řadou dalších předností.

Pohotový mobilní telefon

Nokia C5 je vyrobena z pravé nerezové oceli, a hned na první pohled působí moderně a atraktivně. Nejen díky skvělému designu, ale především pro vynikající technické parametry dosáhl tento kvalitní přístroj mezi uživateli velké popularity. Model C5 má k dispozici široký displej s úhlopříčkou 2,2 palce, na kterém lze prohlížet  videa či obrázky s rozlišením až 640 x 360 bodů. Nokia C5 je vybavena operačním systémem Symbian.

Pokud se rozhodnete pro tento mobilní telefon, můžete vybírat mezi několika barevnými provedeními. Vyrábí se v kombinacích černé, bílé, šedé, zelené, nebo i tyrkysové, a to v sedmi variantách – od tmavé až po nejsvětlejší. Také na mobil Nokia C5 si však můžete pořídit silikonové barevné pouzdro. Balení standardně obsahuje nabíječku, headset Nokia WH-102, USB kabel či paměťovou microSD kartu s velikostí 2 GB.

Sdílejte zážitky z cestování

Telefon Nokia C5 se zaměřuje na sociální interakci mezi přáteli, kolegy nebo rodinou. Snadno a rychle se můžete připojit k sociálním sítím, jako je Facebook či MySpace, a jedním klepnutím se přímo z domovské obrazovky spojíte s lidmi, na kterých vám záleží. Díky podpoře vysokorychlostních datových přenosů Nokia C5 umožňuje každodenně sdílet zážitky třeba pomocí fotografií nebo pořízených videí.

Kvalitní 3,2megapixelový fotoaparát je vybaven podporou pořizování videozáznamů a vestavěným bleskem, což jistě ocení každý uživatel. Velkou předností je rovněž FM rádio. Tento kompaktní přístroj vám umožní přístup k celé řadě mobilních služeb, včetně bezplatné navigace pro OVI mapy. Jisté je, že Nokia C5 je vůbec prvním telefonem z modelové řady „C“, k jejímž přednostem patří nízká cena a vysoký výkon.Štítky: , , , , ,

Comments are closed.