Nokia C6

a další mobily značky Nokia

NOKIA C3 – MOBIL PLNÝ PŘEKVAPENÍ


Mobilní telefon Nokia C3 si na trhu s levnými, avšak kvalitními telefony stojí velmi dobře. Model C3 zcela jistě zaujme všechny uživatele, kteří žijí sociálními sítěmi nebo rádi píší spoustu zpráv. Nabízí vynikající funkční výbavu a přináší také několik zajímavých aplikací, které jsou pro Series 40 nové.

Povedený vzhled přístroje

Celé tělo telefonu Nokia C3 je vyrobeno z velmi kvalitního plastu, avšak zadní kryt baterie je hliníkový. K výbavě tohoto přístroje patří rozměrná QWERTZ klávesnice, jejíž tlačítka jsou zhotovena z tvrdé gumy. Jedná se o telefon s klasickým manažerským rozložením klávesnice, a proto má rozměry 115,5 x 58 x 13,6 mm, hmotnost činí 114 gramů.  Model C3 má k dispozici kvalitní displej s úhlopříčkou 2,4 palce a rozlišením 240 x 320 pixelů.

Pokud se rozhodnete pro Nokii C3, můžete vybírat mezi třemi barevnými provedeními. K dostání je šedá, zlato-bílá a růžová varianta. Balení obsahuje návod, standardní 2,2mm baterii, nabíječku, stereo headset s peckovými sluchátky, datový USB kabel a paměťovou microSD kartu s velikostí 2 GB.

Manažerské funkce

Mobilní telefon Nokia C3 je určen především na volání, psaní zpráv nebo e-mailů. V kontaktech je možné snadno a rychle vyhledávat  zadáním prvotních písmen. Celkem se do tohoto mobilu vejde až jeden tisíc kontaktů. Telefon pečlivě uchovává zmeškané hovory, volaná či přijatá čísla. Výhodou je i možnost zvukového přehrávání zpráv.

Součástí výbavy Nokie C3 je i kvalitní fotoaparát (2 Mpx), který má k dispozici 4x digitální zoom, samospoušť, efekty, možnost vyvážení bílé nebo úpravu zvuku uzávěrky. Výhodou je, že lze snadno nastavit název fotografií a videí. Ve volných chvílích je možné poslouchat FM rádio nebo hudební přehrávač. Přestože se Nokia C3 hodí hlavně jako pracovní telefon, finský výrobce nezapomněl ani na zapojení do sociálních sítí, jako je Facebook či Twitter.Štítky: , , ,

Comments are closed.