Nokia C6

a další mobily značky Nokia

NOKIA C7 – KVALITNÍ MOBIL ZA DOBROU CENU


Sháníte nový mobil s inteligentním dotykovým displejem? Pořiďte si tenký přístroj Nokia C7. Získáte tak mobilní telefon, který disponuje skleněným dotykovým displejem, třemi upravitelnými výchozími displeji a plně začleněnými sociálními sítěmi. Kvalitní Nokia C7 je bezesporu výtečně vybaveným telefonem, za výhodnou cenu.

Perfektní vzhled, vynikající konstrukce

Model C7 je opatřen lesklým chromovaným rámečkem okolo displeje, zbytek těla přístroje je vyroben z kvalitních plastů (na dotyk velmi příjemných). Mobilní telefon Nokia C7 skvěle padne do ruky, což je pro manipulaci s ním velmi výhodné. K přednostem modelu C7 patří také kapacitní AMOLED displej s úhlopříčkou 3,5 palce (rozlišení 360 x 640 pixelů). K dispozici je až 16 milionů barev, které jsou opravdu syté, a čitelnost na přímém slunci je velmi dobrá.

Mobilní telefon Nokia C7 hned na první pohled zaujme minimalistickým designem s kompaktními rozměry, a to 117 x 57 x 10,5 mm. Tloušťka 10,5 milimetru jej řadí mezi nejtenčí smartphony na trhu. Jedná se tedy o tenký, avšak zároveň velmi výkonný přístroj.

Co všechno umí?

Nokia C7 právem patří do kategorie chytrých telefonů, které umějí svým uživatelům velmi usnadnit život. Je to perfektně vybavený přístroj, s novou verzí operačního systému Symbian, který dokáže zaujmout i ty nejnáročnější uživatele. Nokia C7 podporuje nejrychlejší datové připojení a také WI-FI sítě, a proto můžete kdykoli brouzdat po internetu, případně být v kontaktu s vašimi přáteli na Twitteru či Facebooku.

Plnohodnotná navigace

V multimediální výbavě tohoto mobilu naleznete například hudební přehrávač, možnost nahrávání videí nebo fotoaparát s dvojitým LED bleskem. Telefonu Nokia C7 nechybí ani GPS navigace OVI mapy s doživotní licencí na auto i pěší navigaci. Dá se říci, že finský výrobce opět dodal na trh inteligentní mobilní telefon za atraktivní cenu.Štítky: , , , ,

Comments are closed.