Nokia C6

a další mobily značky Nokia

NOKIA N8 – ELITA MEZI MOBILNÍMI TELEFONY


Multimediální Nokia N8 je špičkovým modelem s mnoha vylepšeními a zaujímá přední místo mezi jinými dotykovými telefony. K přednostem modelu N8 patří nejen kvalitní multimediální výbava, telefon je skvěle vybaven také po stránce organizační a datové. Radost udělá všem uživatelům, kteří například rádi mobilem fotografují a pořizují videozáznamy.

Velmi kvalitní zpracování telefonu

Nokia N8 dokáže zaujmout neotřelým designem a také kvalitním konstrukčním zpracováním. Tělo telefonu je vyrobeno převážně z eloxovaného hliníku, zatímco horní a spodní části zadní strany jsou z plastu. Přístroj díky hliníkovému materiálu působí velmi luxusně, a navíc se může pyšnit zvýšenou odolností vůči poškrábání. Nokia N8 má zároveň sympatické rozměry,114 x 59 x 12,9 mm, a hmotnost činí 135 gramů.

Na trhu je model N8 k dostání například v tmavě šedé variantě. Telefon disponuje velkým dotykovým displejem (AMOLED) s rozlišením 360 x 640 px,  zobrazením 16 milionů barev a úhlopříčkou 3,5 palce. Velkou výhodou AMOLED displeje je nižší energetická náročnost, a tím pádem baterie déle vydrží.

Štědrý obsah balení

Finský výrobce přibalil k mobilnímu telefonu Nokia N8 vedle návodu, baterie a nabíječky také kvalitní stereo headset či datový USB kabel, paměťovou kartu lze dokoupit. Mezi hlavní lákadla tohoto multimediálního telefonu patří vynikající 12 Mpx fotoaparát s autofocusem, xenonovým bleskem a schopností nahrávání HD videa (se stereo zvukem a aktivní redukcí hluku). Mezi další přednosti patří také navigace OVI Mapy s doživotní licencí na auto a pěší navigaci.

Mobilní telefon Nokia N8 ocení všichni, kteří chtějí používat displej s vyšší odolností proti poškrábání, a navíc displej kvalitní a citlivý. Dotyková technologie je kapacitní a přístroj zvládá i multi-touch. Důležité je zmínit i to, že Nokia N8 je prvním telefonem s novou verzí operačního systému Symbian 3.Štítky: , , , , , ,

Comments are closed.