Nokia C6

a další mobily značky Nokia

VELKÝ HIT – NOKIA 5230


Mobilní telefony světoznámé značky Nokia vynikají vysokou kvalitou, skvělým designem a také inteligentními funkcemi. Výjimkou není ani model 5230, který je nyní k dostání za velmi příznivou cenu. Tato aktuální novinka na trhu s mobilními telefony zaujme hned na první pohled svým působivým vzhledem a dokonalou elegancí.

Dotykový telefon s plnohodnotnou navigací

Mobil Nokia 5230 vyniká kvalitním zpracováním, a přestože je vyroben z plastu, je jeho provedení skutečně bytelné. Díky svým rozměrům 111 x 51,7 x 14,5 mm výborně padne do ruky – a navíc je plně přizpůsoben pro snadné ovládání jednou rukou. Hloubka tohoto mobilního telefonu je o něco větší, a proto se velmi dobře drží a neklouže.

Přední stranu Nokie 5230 zaujímá z té větší části vynikající dotykový displej (s úhlopříčkou 3,2 palce), nad ním je umístěn reproduktor a pod ním tři tlačítka. Jde o tlačítko příjmu (vstup do nabídky volání) a ukončení hovoru, a nechybí ani středové tlačítko pro přímý vstup do menu. Celou přední stranu lemuje široký okraj matného plastu s působivým kovovým efektem.

Špičkové vlastnosti modelu 5230

Mobilní telefon Nokia 5230 má v sobě zabudované praktické čidlo polohy, takže se displej automaticky přetáčí podle toho, jak telefon právě držíte. Pohotovostní obrazovka však stále zůstává v horizontální poloze. Podobně jako rozložení menu, které nabízí vstup do kalendáře, kontaktů, protokolu, internetu, zpráv, galerie, hudby apod.

Multimediální výbava telefonu Nokia 5230 se skládá z fotoaparátu a videokamery, k dispozici je i hudební přehrávač, FM rádio a také navigace. Navíc Nokia 5230 patří do řady mobilních telefonů s doživotní aktualizací map navigace, která je v tomto modelu zdarma. Předností je i praktický držák do auta, který je součástí balení. Bezkonkurenční je i vysoká výdrž baterie. Pro každého uživatele, který touží po celodotykovém telefonu s plnohodnotnou navigací, je Nokia 5230 více než správná volba.Štítky: , , , ,

Comments are closed.